Pradžia Kompiuterių priežiūra

Šiuo metu naršo

Mes turime 1 svečią online

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Siūlom efektyvias kopiuterių priežiūros paslaugas PDF Spausdinti

Kompiuterių priežiūra. Kai kompiuteris yra darbo įrankis, labai svarbu užtikrinti jo patikimą ir stabilų darbą, apsaugoti jame saugomus duomenis nuo netikėtumų, gydyti nuo virusų, stebėti jo techninę būklę ir laiku pakeisti susidėvėjusius mazgus. Mes tai atliekamedarome. Į priežiūrą įeina taip pat kompiuterio instaliavimas, perinstaliavimas, programinės įrangos atnaujinimas ir visi darbai reikalingi užtikrinti gerą Jūsų kompiuterio sveikatą.

Projektuojame ir surenkame Jūsų poreikius, norus ir galimybes atitinkančius kompiuterius. Pristatome ir pajungiame. Už kainą, kurią Jūs sumokėtumėt pirkdami kompiuterį prekybos centre. Suteikiame garantija. Jums beliks paspausti mygtuką. 

Kompiuterių diagnostika. Jei Jūsų kompiuteris genda, atliekame diagnostiką ir skubiai nustatome gedimą. Sudėtingesniais atvejais pasiimame kompiuterį pas save ir gedimą nustatome iki 3 darbo dienų laikotarpiu.

Kompiuterio remontas. Nustatę gedimą pasiūlome geriausią gedimo pašalinimo variantą (jei aktualu, apžvelgiame kitas taisymo galimybes) ir pataisome Jūsų kompiuterį per trumpiausią tam reikalingą sutartą laiką (iki 3-5 darbo dienų) . Taisomoms dalims suteikiame garantiją.

Kompiuterio atnaujinimas. Kai prabėga laikas ir Jūsų kompiuteriai jau nepaveja Jūsų poreikių ir norų, kartais galima sutaupyti keičiant tik tam tikras kompiuterio dalis. Kreipkitės į mus. Mes sužinojęįvertinsime Jūsų poreikius ir įvertinę technines galimybes pateiksime geriausius kompiuterių atnaujinimo variantus.

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Sekmadienis, 10 Balandis 2011 23:12 )
 
www.javigre.lt, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting