Pradžia Kompiuterių tinklai

Šiuo metu naršo

Mes turime 5 svečius online

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Kompiuterių tinklai PDF Spausdinti Email
Parašė   
Sekmadienis, 10 Balandis 2011 17:40
       Kreipkitės jei norite Jūsų kompiuterius sujungti į tinklą. Mes atsakysime į Jums iškilusius ir padėsime išspręsti techninius klausimus, bei  pasiūlysime efektyviausią nebrangų sprendimą.
 
      Sukuriame tinklą, tarp nutolusių įmonės padalinių kompiuterių esančių skirtingose miesto, valstybės, ar pasaulio vietoje. Tinklo greitaveika tokiu atveju riboja interneto kanalo pralaidumas galimas tarp nutolusių kompiuterių.
 
      Jeigu jau turite kompiuterių tinklą, siūlome praplėsti jo galimybes, padidinti pralaidumą, suteikti jam eilę savybių leidžiančių išnaudoti visus tinklo suteikiamus privalumus. 
 
      Įkainius visais atvejais suderiname su klientu ir laikomės nubrėžtų ribų. Patikėkit, mūsų įkainiai Jūsų neišgąsdins. 
 
 
Jei idėja sujungti kompiuteriu į tinklą Jums kilo prieš 5-ias minutes ir Jūs pradėjote tuo domėtis "ką tik", galite pasiskaityti ir žemiau esančia daugiau reklaminę info. Ateityje čia įkelsime ir reikšmingesnės informacijos.
 
      Kompiuterių sujungimas į tinklą turi daug neginčijamų privalumų. Tai galimybė daugeliui kompiuterių tuo pačiu metu naudotis vienu interneto kanalu, efektyviau naudotis buhalterinėmis, muitinės ir daugeliu kitų duomenų bazes naudojančių programų, efektyviai, labai greitai ir patogiai keistis duomenimis tarp kompiuterių tinklo viduje, pigiau kurti papildomas darbo vietas (tinklinė programos darbo vieta visada kainuos pigiau nei visa programa) . Kompiuterių tinklas šiais laikais tai ne tik sujungta kompiuterių grupė apribota patalpos, pastato, ar teritorijos. Tinkle galima sujungti kompiuterius esančius skirtinguose miestuose, valstybėse ir žemynuose, o naudotis juo taip pat paprasta, kaip tinklu tarp kompiuterių toje pačioje patalpoje. Apsikeitimo duomenimis greitaveiką apriboja tik interneto kanalo pajėgumas. Nesvarbu kaip kiekvienas Jūsų kompiuteris jungiasi prie interneto, laidu, ar bevieliu ryšiu - juos lengvai galima sujungti į tinklą.
Paskutinį kartą atnaujinta ( Sekmadienis, 10 Balandis 2011 21:46 )
 
www.javigre.lt, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting